LoVo wprowadza rozwiązania Business Process Management na rodzimy rynek

LoVo wprowadza rozwiązania Business Process Management na rodzimy rynek

Opublikowany

Nagrody KIKE Innowator i LIDER IT 2016 za system BPM Barbara wędrują do LoVo

Rynek Business Process Management rozwija się nie tylko za granicą, ale i w Polsce. Coraz więcej firm decyduje się zoptymalizować procesy biznesowe, wykorzystując jego potencjał. Przedsiębiorcy chcą zwiększyć oszczędności czasu i pieniędzy, dlatego decydują się wprowadzać rozwiązania informatyczne, by usprawnić i zautomatyzować codzienną pracę. To z myślą o nich polskie firmy IT proponują nowoczesne systemy BPM, które mają skutecznie usprawnić rozwój przedsiębiorstw.
To, że technologia ma pozytywny wpływ na wydajność firmy - jak wynika z raportu Ipsos Mori przygotowanego na zlecenie firmy Microsoft – wie aż 72% polskich menadżerów z sektora MŚP. Mimo to, wielu z nich waha się przed ich wdrożeniem. Przedsiębiorcy nie mają wystarczającej wiedzy na temat korzyści, jakie niosą systemy BPM, obawiają się zmian w organizacji firmy i niechęci ze strony personelu, który nie miał wcześniej styczności z tego typu rozwiązaniami.
Coraz prężniej rozwijające się polskie przedsiębiorstwa wychodzą im jednak na przeciw wprowadzając nowoczesne rozwiązania IT dla biznesu. Dostosowują się do potrzeb swoich klientów, oferując im usługi na najwyższym poziomie. Przykładem firmy, która podąża za nowoczesnymi trendami biznesowymi jest polskie LoVo, specjalizujące się w świadczeniu usług telekomunikacyjnych oraz dostępu do Internetu. Ich system LoVo BPM Barbara usprawnia procesy zachodzące w firmie, zapewnia nadzór nad jej działami, ułatwia kierowanie przepływem informacji. Minimalizuje koszty, pozwala na oszczędność czasu oraz zwiększa efektywność pracy, za co został nagrodzony tytułem LIDERA IT 2016 w kategorii BPM Leader – zarządzanie procesami biznesowymi, podczas targów IT FUTURE EXPO. To nie pierwsze wyróżnienie, jakie otrzymała firma LoVo. Doceniona została także wirtualna centrala LoVoX, którą nagrodzono w kategorii Cloud Computing – rozwiązania w chmurze. Przedstawiciele firmy zbierali gratulacje również na XIX Konferencji KIKE (Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej), podczas której otrzymali wyróżnienie KIKE Innowator za LoVo BPM Barbara. LoVo oprócz nagród zdobywa także coraz więcej klientów. W minionym roku firma podpisała ponad 150 nowych umów na system BPM.
Tak LoVo, jak i wiele innych firm, dokładają wszelkich starań, by zadowolić polskiego użytkownika jednocześnie oferując europejski poziom usług. Choć wielu przedsiębiorców wciąż nie decyduje się na wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań Business Process Management, prognozy są obiecujące. Szacuje się, że wartość rynku BPM, która obecnie wynosi 7 miliardów dolarów, w 2021 zwiększy się dwukrotnie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

A mobile startup with a landline phone?

Startups are becoming increasingly popular – worldwide, their number increases by about 305 million each year[1].